Astropay kart alışveriş de kullanılan 16 haneli pin kodlu bir ön ödemeli karttır. Son kullanma tarihi ve cvv koduyla verilen bu kartın anlattığımız diğer kartlardan çok farkı yoktur. Astropay kart üretildiği günden itibaren bir yıl boyunca geçerlidir.

Bir yıl sonra otomatik olarak iptal olmaktadır. İptal olan kartların tekrar üretilmesi yada kullanılması mümkün değildir.

Astropay kart 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 100$, 150$, 200$, 250$ olarak üretilir. Bunun dışında müşterinin talebine göre değişiklik gösterebilir.

Astropay satın alıp bakiyenizin kaldığı yada kullanmadığınız zaman bir yıl içerisinde paranızı o günün kuru ile iade alabilirsiniz. Bakiyeniz tükenmeden kartınız bir yıl içinde kapanmaz.

Astropay tanımlanırken özellikle kusursuz olduğu vurgusu yapılıyor. Benim gördüğüm kadarıyla dünya üzerinde en güvenilir ve kusursuz tabirini hakeden bir kart. Paranızı Astropay karta yatırdığınız an paranız yüksek güvenlik şifreleri ile şifrelenmektedir.

Ön ödemeli kartlar olmadan internette yapılacak alışveriş kesinlikle güvenli olmazdı. Dünya üzerinde aktif internet kullanıcılarının büyük bir kısımı internetten mutlaka birşey almıştır. Bu insanların kişisel bilgilerinin yada kredi kartı bilgilerinin dolandırıcıların elinde olmasını düşünmek insanı gerçekten ürketiyor.

İnsanların aklına kart denilince fiziksel olarak bir kart düşünüyorlar ancak Astropay kartta diğer ön ödemeli kartlar gibi sanal bir karttır.

Astropay kullanırken ödemeleriniz geri çevrilmeyecek, herhangi bir vergiye tabii tutulmayacaksınız. Kredi onayı, kişisel bilgilerinizin güvenliği herhangi bir sahtecilik olayına bulaşmayacaksınız. Bu tür sorunlardan kaçınarak siz değerli kullanıcılara çok çeşitli garantili ödeme yöntemleri sunuyoruz. Astropay kartı kullandığınız para birimi ile rahatlıkla satın alabiliyorsunuz ve yurt içi ve yurt dışı alışveriş sitelerinde çevrimiçi alışveriş yapabiliyorsunuz.

Benzer İçerikler

Yorum Yok

    Yorum Yap

    Türkiye’nin en ucuz ve en güvenilir Paykwik satın alma sitesi. Cashpaykwik ile kolayca Paykwik kart satın alabilirsiniz.

    Bizimle İletişime Geçin

    Telefon : 05337400903
    Mail : [email protected]