paykasa

AstroPay

Paykwik Kart Bayisinden Alınır

AstroPay

Eylül 15, 2018 Blog 0

AstroPay Nedir

28939 300x168 - AstroPay

Astropay

Astropay kart alışveriş de kullanılan 16 haneli pin kodlu bir ön ödemeli karttır. Son kullanma tarihi ve cvv koduyla verilen bu kartın anlattığımız diğer kartlardan çok farkı yoktur. Astropay kart üretildiği günden itibaren bir yıl boyunca geçerlidir.

Bir yıl sonra otomatik olarak iptal olmaktadır. İptal olan kartların tekrar üretilmesi yada kullanılması mümkün değildir.

Astropay kart 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 100$, 150$, 200$, 250$ olarak üretilir. Bunun dışında müşterinin talebine göre değişiklik gösterebilir.

Astropay satın alıp bakiyenizin kaldığı yada kullanmadığınız zaman bir yıl içerisinde paranızı o günün kuru ile iade alabilirsiniz. Bakiyeniz tükenmeden kartınız bir yıl içinde kapanmaz.

Astropay tanımlanırken özellikle kusursuz olduğu vurgusu yapılıyor. Benim gördüğüm kadarıyla dünya üzerinde en güvenilir ve kusursuz tabirini hakeden bir kart. Paranızı Astropay karta yatırdığınız an paranız yüksek güvenlik şifreleri ile şifrelenmektedir.

Ön ödemeli kartlar olmadan internette yapılacak alışveriş kesinlikle güvenli olmazdı. Dünya üzerinde aktif internet kullanıcılarının büyük bir kısımı internetten mutlaka birşey almıştır. Bu insanların kişisel bilgilerinin yada kredi kartı bilgilerinin dolandırıcıların elinde olmasını düşünmek insanı gerçekten ürketiyor.

İnsanların aklına kart denilince fiziksel olarak bir kart düşünüyorlar ancak Astropay kart da diğer ön ödemeli kartlar gibi sanal bir kredi kartıdır.

Astropay kullanırken ödemeleriniz geri çevrilmeyecek, herhangi bir vergiye tabii olmayacaksınız. Kredi onayı, kişisel bilgilerinizin güvenliği herhangi bir sahtecilik olayına bulaşmayacaksınız. Bu tür sorunlardan kaçınarak siz değerli kullanıcılara çok çeşitli garantili ödeme yöntemleri sunuyoruz. Astropay kartı kullandığınız para birimi ile rahatlıkla satın alabiliyorsunuz ve yurt içi ve yurt dışı alışveriş sitelerinde çevrim içi alışveriş yapabilirsiniz.

Güvenle aldığınız Astropay kartınızı özgürce istediğiniz site de kullanabilirsiniz gizlilik ile ödemenin keyfini çıkarmak size kaldı.

Astropay Bozdurma

Günlük kura göre değişiklik göstersen astropay bozum fiyatları her zaman günlük en yüksek kur bazına göre firmamız tarafınca belirlenmektedir. Astropay bozma kurumuz sizi ve cebinizi tatmin edecektir. Bu konuyu ayrı bir yerde detaylı olarak inceleyecek olursak da Astropay bozumunun nasıl gerçekleştiği hakkında kısa bir bilgi vermekte yarar var. Öncelikle canlı destek ile iletişim kurmanız gerekmektedir sonra kullanmadığınız astropay kart numaranız ve cvv ayrıca son kullanma tarihi olan numaralarınızı müşteri temsilciniz ile paylaşmanız sonra ise ödemeyi alacağınız banka hesap numaranızı paylaşmanız gerekmektedir. İşleminiz tamamlanmıştır. Siz kahvenizi yudumlarken dakikalar içerisinde paranız hesabınıza geçmiş olacaktır. Bizimle çalışıyorsanız hiçbir şekilde problem yaşamayacığınız garanti altındadır.