paykasa

Bankalar ve Kartlar

Paykwik Kart Bayisinden Alınır

Bankalar ve Kartlar

Ocak 21, 2019 Blog 0

Akbank ile Paykasa

Akbank banka hesabınız ile 7/24 canlı desteğimiz yada WhatsApp canlı desteğimiz ile gün içinde saat farketmeden alım yapabilirsiniz. Akbank ile Paykasa, Paykwik, Astropay 7 gün 24 saat her saniye alabilirsiniz.

FinansBank Paykasa

Finansbank ile 7/24 Online bir şekilde Paykasa Alımı yapabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi canlı desteğimizle iletişime geçip istediğiniz miktardan alım ve bozum yapabilirsiniz.

Ziraat Paykasa

Ziraatbank ile günün her saatin`de 7/24 Paykasa kart, Paykwik kart, Astropay kart, alabilirsiniz. Güvenli ve hızlı alımın merkezi CashPaykwik her zaman en hızlı ön ödemeli kartın merkezi olmuştur.

Garanti Paykasa

Garanti bankası ile 7/24 online hızlı ve güvenilir bir şekilde istediğiniz zaman canlı desteğimiz ile iletişime geçip Paykasa kart alımı yapabilirsiniz. Sadece Paykasa değil Paykwik, Astropay kart alımıda yapabilirsiniz.

TEB PAYKASA

TEB ile Paykasa alımı ve bozumu yapabilirsiniz. Paykwik kart ve Astropay kart da alabileceğinizi bilmenizde yarar olucaktır. TEB ile günün her saatinde alım ve bozum yapabilirsiniz.

İŞbank Paykasa

İşbank Paykasa alımı ve Paykwik, Astropay alımı için 7/24 uygundur. Günün her saatinde iletişime geçip sanal kartınızı bizden alabilirsiniz.

İNG Paykasa

İng bank ile Paykwik alımını her zaman yapabilirsiniz Cumartesi, Pazar dahil günün her saati sistemimiz siz değerli müşterilerimiz için aktif bir şekilde hizmet etmektedir. İng Paykasa, Astropay de alabileceğiniz bir bankadır.

Yapıkredi Paykasa

Yapıkredi hesabınız ile her zaman Paykwik, Astropay, Paykasa alabilirsini. Yapıkredi Paykasa  alımı için en ideal bankalardan biridir.