paykasa

İstanbul Mazbata

Paykwik Kart Bayisinden Alınır

İstanbul Mazbata

Nisan 15, 2019 Blog 0

Yapılan belediye seçimlerde yaşanan talihsiz olaylar silsilesi ile mazbata alamayan Ekrem İmamoğlu mazbatasını tam olarak ne zaman alacak? Binali Yıldırım ile kafa kafaya giden seçim sonuçları tam olarak ne olacak İstanbul da tekrar bir seçim olacak mı tüm detayları ile Paykasa anlatmaya başlayacağız. 7/24 Paykwik mazbata haberleri son durumunu şeffaf bir şekilde yansıtmakta olan firmamız güvenilir paykasa ile yoluna devam edecek. Ekrem İmamoğlu mazbata tarihi hakkında gün verdi.

İlginç Seçim Olayları

Türkiye`de her seçim de mutlaka bir problem yaşanmaya başlamıştır. Her zaman farklı olaylara ev sahibi yaptığımız seçim günleri bu kadar talihsiz bir olayı da yaşamak zorunda kalmıştır. Türkiye tarihine kara bir leke olarak, insanların hakları yenilerek talihsiz bir karar verilmemesi dileği ile son seçim sonuçlarını Paykwik ile aktarmaya devam edeceğiz. İlginç olaylar dan başlayarak seçimi biraz detaylandıralım. Seçim günün de gayet hızlı bir şekilde oy aktarımı devam ederken. Ekrem İmamoğlu aradaki farkı kapatmaya başladığında oy gönderimi durmuştur yada durdurulmuştur. Gece damga vuran olay ise` Sayın Binali Yıldırım beyefendinin daha seçimin bitmesine zaman varken basın toplantısı düzenleyip seçimi Paykwik al ile kazandıklarını açıklaması olmuştur. En garip yaşanan detay ise seçimden bir kaç gün önce yaşananlar. Ak Parti belediye başkan adayı sayın Binali Yıldırımın ilginç bir şekilde bir iki gün önce asılmaya başlanan paykasa ile seçimi kazandık afişleri olmuştur.

İstanbul Belediye Başkanı

En geç Pazartesi günü 15.04.2019 tarihin de Ekrem İmamoğlu`nun yaptığı basın açıklamasına göre mazbatasını alacaktır. Seçimden günler sonra mazbatasını alacak olan Ekrem İmamoğlu son 20 yılda en geç mazbata alan belediye başkanı olarak tarihe geçecektir. Paykasa satış çalışmalarını gönül rahatlığı ile halen sürdürmektedir.

Seçimden Sonra Eleştiriler

Birçok insanın seçimden sonra fikirleri röportajlara konu olmuştur. Halkın bir kısmının Ekrem İmamoğlunun oy çaldığını iddaa ederken. Diğer kısmı ise Paykwik kart tv de Binali Yıldırımın kaybettiğini savunmaktadır. Yeniden sayılan oylarda ise farkın kapanmadığı ve kolay kolay kapanmayacağı açık bir şekilde ortadır. Sayın Ekrem İmamoğlu seçimden sonra Ankara`ya giderek Anıtkabir ziyaretin de deftere İstanbul Belediye Başkanı yazması bir çok eleştiri almasına sebep oldu. Binali Yıldırım`ın da seçim bitmeden kazandık açıklaması yapması üstü kapatılan konulardan biri oldu. Bu hafta bakalım daha neler göreceğiz hepsi Paykasa da Paykwik de kalın iyi günler dileriz.