paykasa

Paykasa

Paykwik Kart Bayisinden Alınır

Paykasa

Ön ödemeli kartlar arasında en bilinen kartlardan biri paykasadır. Güvenlirliği ve hızlılığı açısından en kaliteli kartlardan biridir. ön ödemeli kartlar kullanım bakımından çok basit bir yapıya sahiptir. Aldığınız 16 haneli kodu kullanacağınız site`de ödeme yöntemlerinden Paykasayı seçeneğini işaretleyip aldığınız pini yazmanız yeterlidir.. Bu kart 3d secure dolandırıcılarının ve kişisel bilgi hırsızlarının en büyük düşmanlarından biridir. Günümüzde birçok sanal alışveriş sitesiyle anlaşmalı olan Paykasa çok hızlı yayılan bir ön ödemeli kartdır.

Paykasa Güvenli mi?

Günden güne kullanımında artış yaşanan Payksa kart ülkemizde en güvenli kartların başında yer almaktadır. Alışverişlerde akla gelen ilk soruda budur. Fakat kullanmaya başladıktan sonra herhangi bir problem olmayacak olan Payksa alışverişlerinizde her zaman yanınızda olacaktır. Paykasa ile istediniz zaman gizlilik ve güven ile sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa kart fiyatları nelerdir?

Paykas kart fiyatları güncel kura göre anlık belirlenmektedir. Paykas satın alacağınız zaman gün içinde mutlaka fiyat listesi almalısınız. Paykasa kartın fiyatlarının kura göre belirlenmesinin en büyük sebebi alışverişin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesidir. 

paykasa logo - Paykasa

Paykasa Kart Müşteri Memnuniyeti

Ön ödemeli kartların başında yer alan Paykasa Kart tüm kullanıcıları tarafından öncelikli tercih sebebidir. Paykasa kart kullanım açısından ve güvenilirliği kanıtlanmış kendisini ilk sıraya Mersin ikinci el eşya müşteri memnuniyeti 300x178 - Paykasageçirmiştir. Bugün bir Paykasa kart almak Paykasa bozdurmak çok basit bir hale gelmiştir. Firmamız 7/24 canlı destek ile tüm müşterilerin yanındadır. Online internet alışverişlerinizde ve internet üzerinden oynanan oyunlarda en çok tercih edilen Paykasa kart kişinin şahsi bilgilerini ve kart bilgilerini tamamen saldırılardan korumak için yüksek güvenlik sistemleriyle üretilmiş en büyük koruma metodur. Paykasa kart ile alışverişleriniz gizli hesaplarınız güvenli bir hal alır.

Neden Paykasa?

Paykasa kart neden tercih edilir. Kişi kendi bilgilerinin güvenliği için ve kredi kartlarının kopyalanması veya herhangi bir saldırıya uğramamak sebebiyle uygun fiyata sanal kredi kartı olan Paykasayı tercih edebilirsiniz.

Paykasa Kart Nasıl Alırınır?

Paykasa kart almak için müşteri temsilcilerimiz ile 7/24 dilediğiniz her vakitte iletişime geçebilirsiniz. Alacağınız Paykasa kart limitini seçip güncel fiyatları isteyebilirsiniz. Paykasa kart tamamen güvenlidir.

Paykasa Kart Fiyatları Nasıl belirlenir.

Paykasa kart fiyatları belirlenirken anlık kur baz alınmaktadır. Bu sebeple alışveriş yapacağınız zaman güncel fiyat listesi istemenizde fayda var. Paykasa güvenli alışverişin ucuz yoludur.