Ön ödemeli kartlardan olan Paykasa kart bize 16 haneli olarak üst düzey teknoloji ile sunulan güvenilirliğini kanıtlamış bir ödeme yöntemidir.Ön ödemeli kartların yazılacak bir çok güzel özelliği var bunlardan en başı çeken ön ödemeli olması ikincisi ise tek kullanımlık bir kartdır. Bunlar kişisel güvenliğimizi sağlayan başlıca iki özelliktir.

Paykasa sanal ortamda güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapmamıza sağlar ve global olarak pek çok ülkede ödeme yöntemi olarak geçerlidir. Paykasa kartı satın alırken kimlik bilgilerinizi 3. şahıslarla paylaşmanıza gerek kalmaz. İşlem yaptığınız sitede kredi kartı kullanmazsınız.

Paykasa ile kredi kartı arasındaki en büyük benzerlik 16 haneli olmasıdır, Ancak hiçbir şekilde çalınma, limit vs. problemi yoktur. Ülkemizde Paykasa`nın bu kadar kullanılmasının başlıca sebebi güvenliktir. Paykasa ile yaptığınız bütün harcamalarınız gizlidir. Daha öncede dediğimiz gibi limit probleminiz yoktur kartınız ne kadarsa o kadar harcıyabilirsiniz. Aldığınız Paykasa kart kadar harcama yapabilirsiniz ekstra bir aidatı veya borçlanma söz konusu değildir.

Teknoloji çağı büyürken onunla bir arada büyüyen güvenli ödeme yöntemlerinin bizlere getirdiği ön ödemeli kartlar çağımızın güzelliklerinden biridir. Dolandırıcılara fırsat vermemenin diğer adı ön ödemeli kartdır.

Paykasa nasıl kullanılır?

Paykasa güvenlirliği kadar hızlılığı ile dikkat çeken bir karttır işleme başladığınız taktirde saniyeler içerisinde 16 haneli pin kodunuz elinize geçmekte ve anlaşmalı olan bütün sitelerde ödemenizi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa`nın satış şekli ise 10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 40€, 50€, 60€, 100€, 150,
200€, 500€, 1000€ limitlerinde belirlenmiştir ancak isteğinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Paykasa Euro olarak çalışır.

Paykasa kartlarının kullanım süresi 1 yıl olarak belirlenmiştir. Kartınızın bloke yada kullanım dışı olması söz konusu değildir. Paykasa alırken sadece kart ücreti ödenmektedir. Paykasa kartı hiçbir kişisel bilginizi kullanmadan aldığınız için bireysel bir kart özelliği taşımamaktadır.

Bakiyenizin bitmesi kartınızın iptal olması anlamına gelmektedir. Buda sizin güvenliğinizi sağlayan başlıca özelliklerden biridir. Farklı bir kartta aynı numaraların geçerliliği söz konusu değildir.

Ön ödemeli kartınızı kullanırken ad, soyad, doğum tarihi, anne kızlık soyadı vs. hiç bir bilginizi kullanmazsınız. kredi kartı kullanmadığınız için dolandırıcıların bilgilerinize ulaşması imkansız hale gelir. Bugün günümüzde artan dolandırıcılık faaliyetlerini hepimiz haberlerde görmekteyiz. Bunların başınıza gelme olasılığı ortadan kalkar.

Düzenli alışveriş yapan bireyin bilinçli hareket etmesi ve kişisel bilgilerini saklı tutması kredi kartı bilgilerini her yerde paylaşmaması şahsın yararınadır.
Ön ödemeli kart kullanmak bireyin alışveriş sitelerine bilgilerini tamamen görünmez kılar ve bir dolandırıcılığa uğramamasını garanti altına alır.

Benzer İçerikler

Yorum Yok

    Yorum Yap

    Türkiye’nin en ucuz ve en güvenilir Paykwik satın alma sitesi. Cashpaykwik ile kolayca Paykwik kart satın alabilirsiniz.

    Bizimle İletişime Geçin

    Telefon : 05337400903
    Mail : [email protected]