Paykasa kart hangi sitelerde geçerlidir?

Genel olarak araştırmadan etiket koymak bizim milletimizde var diye düşünüyorum. Paykasanın yada ön ödemeli kartların illegal sektörlerde kullanıldığına dair bir inanış var. Bugün bu inanışa bir son vereceğiz hep beraber.

 • Paykasa kart hangi oyunlarda geçerlidir?
  League of Legens
  Knight Online
  Metin2
  Silkroad Online
  Dark Orbit
  Game Forge
  Ve daha bir çok oyunda..
 • Paykasa kart hangi uygulamarda geçerlidir?
  Skype
  Facebook
  Ve daha bir çok uygulamada..

Paykasa kart yıllardır alışveriş sektöründe olan ülkemizde herkes tarafın dan bilinmese de adından söz ettiren ön ödemeli kartlarından bir tanesidir. Bir çok alışveriş sitesinde geçerlidir ve en güvenli kartların başında yer alır.
Her geçen online alışveriş siteleri artmakta bununla beraber paykasa kartında ödeme yöntemi olarak kullanılması aynı orantıda artmaktadır.

Paykasa kart ile ödeme yapacağınız siteler sınırsızdır.
Alışveriş yapmadan hemen önce kartınızı saniyeler içerisinde alıp hemen kullanabilirsiniz. Kısacası Paykasa kartınızı giyimde,elektronikte,facebook,legal şans oyunlarında hiç çekinmeden kullanabilirsiniz.
Paykasa logosunun olduğu bütün sitelerde rahatça alışverişin keyfini sürebilirsiniz. Şimdi kartınızı almaya karar verdiysiniz canlı desteğimiz ile bağlantıya geçmeniz yeterlidir.

Benzer İçerikler

Yorum Yok

  Yorum Yap

  Türkiye’nin en ucuz ve en güvenilir Paykwik satın alma sitesi. Cashpaykwik ile kolayca Paykwik kart satın alabilirsiniz.

  Bizimle İletişime Geçin

  Telefon : 05337400903
  Mail : [email protected]