paykasa

Paykwik Bozum

Paykwik Kart Bayisinden Alınır

Paykwik Bozum

Mayıs 20, 2019 Blog 0

İnternet üzerinden Paykwik bozum işlemi gerçekleştiren bir sürü firma var. Ama en eski ve köklü bir firma olarak yüksek kur ve en önemli güven veriyoruz. Her yeni gelen müşterimizin de söylediği gibi birçok mağduriyet yaşamaktadırlar. Bu mağduriyetler içerisinde paykwik bozdurma işlemlerini de duymaktayız.

Firma olarak doğru çalışmaya ve paykwık bozum kurlarını en yüksek işlem ile gerçekleştirmekteyiz. Siz de elinizdeki paykwik kartın gerçek değerini almak için müşteri temsilcilerimiz ile 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

Günün her saati 7/24 canlı destek ve whatsapp hattımız aktiftir. Hiç sırada beklemeden işleminizi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Bugün mağdur olmamanız için bizim gibi resmi paykwik bayilerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fakat uzun bir araştırma sonucunda gün içerisinde en yüksek kur baz alınarak paykwik bozum işlemi gerçekleştirdiğimizi tekrar söylemek isterim. Almış olduğunuz yada kullanmadığınız Paykwik kartlar emin olun size bizim kur fiyatlarımız ile kazanç sağlayabilir.

Kur fiyatları nasıl belirlenir?

Her sabah saat 6 da araştırma çalışmaları başlar günlük değişen kur baz alınarak fiyat oluşturulur. Tek tek bütün firma fiyatları araştırma ekiplerimiz tarafından incelenerek ortalamanın üstünde çıkarttığımız rakam paykwik bozum işlemi yapacak müşterilerimize sunulur.

  • Araştırma
  • İnceleme
  • Gözlem
  • Rapor

Yukarıdaki sıraya göre ekiplerimiz her gün en yüksek kurlu paykwik bozdurma işlemleri için fiyat oluşturmaktadır. Paranız Cashpaykwik ile daha değerli olmaya devam etmektedir.

Paykwik bozdurma

Paykwik bozdurma

Elinizdeki kartınızı bozdurmak amaçlı sitemize giriş yaptığınız da ilk olarak müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek bozum işlemi yapmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Sonrasında müşteri temsilcilerimiz gerekli talimatlar ile sizi yönlendirebilir. Paykwik bozum işlem sırası;

  • Müşteri temsilcimiz ile irtibat kurmanız.
  • Güncel kur fiyatını öğrenerek işleme devam etmeniz.
  • Öğrendiğiniz fiyat ile işlem yapmaya karar verirseniz banka hesabınızı paylaşabilirsiniz.
  • Paykwik kodunuzu teslim etmeniz. (Cvv kodunu ve Son kullanma tarihini unutmayınız)
  • 5 dakika içinde hesabınıza paranız gelecektir.
  • İyi günlerde kullanın.

Paykwik bozdurma işlemi saniyeler içerisinde bitmektedir. Güvenilir ve hiç değişmeyen www.cashpaykwik.com adresimizden her zaman işlemlerinizi tereddütsüz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Her zaman söylediğimiz gibi biz ön ödemeli kart sektöründe kalitenin ve güvenin adresi olmaya devam ediyoruz. Aktif müşterilerimize memnuniyet bizi tercih etmeye yeni başlayacak müşterilerimize de kazandırmak istiyoruz. Paykwik kartlarınız bizim ile değerlenir.