paykasa

Paykwik Card

Paykwik Kart Bayisinden Alınır

Paykwik Card

Mayıs 31, 2019 Blog 0

Paykwik card evrensen bir ödeme yöntemidir. Yurt içinden yada yurt dışından alışveriş gerçekleştirmek amacı ile üretilmiş güvenilir bir ödeme yöntemidir. Bu kart işlevsel olarak tamamen kredi kartı gibidir. Dünya üzerinde yüzlerce internet mağazasında kullanılmaktadır.

Yaşadığımız çağda özellikle Türkiye dışında farklı bir ülkeden alışveriş yaparken çeşitli sıkıntılar yaşamaktayız. Bunun için bilinmeyen, güvenilir olmayan yöntemler kullandığımız zamanlar oluyor. Bu zamanları kaldırmak için ortaya Paykwik kart çıkmıştır. En kısa sürede işlem tamamlaması ile hızlılığına hayran bırakan bir ödeme yöntemidir. Paykasa ve Astropay gibi büyük kartların arasında kendine yer açması da tamamen bu sebep ile alakalıdır.

Paykwik Card

Paykwik nasıl kullanılır?

Bu sorunun cevabı kart kullanıcılarının da bildiği gibi çok basit olmaktadır. Her zamanki alıştığımız ödeme yöntemlerin de olduğu gibi bugün bir kredi kart nasıl kullanılıyor ise Paykwik card da öyle kullanılmaktadır. Hiçbir zorluğu bulunmamaktadır yediden yetmişse her insanın kolayca kullanabileceği güvenilir bir ön ödemeli karttır.

Biliyorsunuz ki internet üzerinden eft, havale, mobil ödeme, kapıda ödeme dahil herhangi birinde güvenliğiniz, kişisel bilgileriniz, kart bilgileriniz tehlikeye girebilir ve ağır sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Fakat Paykwik card ile sadece bir e-pin kodu ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.