Paykwik fiyatları en uygun şekilde aşağıdadır. Paykwik kart günümüzde yurtiçi alışverişden çok yurtdışı alışverişde kullanılmaktadır. Günümüzde artık yurtiçi alışverişde de yerini alan paykwik hızlı olmasından ötürü yurtdışında da birçok site ile anlaşmalı olduğu için daha çok tercih sebebi olmuştur. Paykwik pin ile desteklenen bir karttır. CashPaykwik ise Türkiyede tek Paykwik bayisidir. Hiçbir şekilde güvenlik açığı olmayan Paykwik kart tek kullanımlık pin ile çalışan bir sistemdir. Paykwik kart internet üzerinden alışveriş için sunulan en çok tercih edilen kartlardan bitanesidir. Sanal alışverişlerde kredi kartı ile aynı özellikleri taşır. Ama bütün bilgileriniz güvenli bir şekilde sizde kalır. En güzel yanlarından biride herhangi bir ücreti olmamasıdır.

Paykwik ile ödeme işlemleri nasıl gerçekleştirilir?

Basit bir şekilde ödeme yapmak için herhangi bir alışverişi farketmeksizin ödeme sayfasında bulunan Paykwik ödeme seçeneği ile online ödemeyi seçip, daha sonra da kartınızın kodunu, cvv numarasını ve son kullanma tarihini girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kart Fiyatları

Kart fiyatları için tıklayınız.

Paykwik Kart Müşteri Memnuniyeti

Biz CashPaykwik ailesi olarak %100 Müşteri memnuniyeti için en hızlı ve en uygun fiyatları hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Paykwik kart online alışveriş siteleri üzerinden yapılan alışverişlerde avantajları dışında müşterilerinden birçok güzel yorumlar alıyor. Sebebi ise Paykwik kartın kullanımının çok basit olması ve birçok insanın tercih etmesidir.Paykwik kart kullanan müşteriler 7/24 günün her saniyesinde müşteri temsilcilerimizden destek alabilmektedirler. Sistemimizde her türlü soruya yanıt verebilecek bir müşteri temsilci ekibi bulunmaktadırlar. Güvenli alışverişin tercihi Paykwik karttır.

Neden Paykwik?

Paykwik, sanal alışverişde kullanılan, global bir ödeme yöntemidir. Paykwik kart kullanımı pratik ve kolay olması sebebiyle en çok tercih edilen ön ödemeli kartlardan bitanesidir. Neden Paykwik? sorusunun en büyük cevaplarından biride budur. Çünkü kullanım sistemi üst düzey güvenlik ile oluşturulmuştur.

Paykwik Nasıl Alınır?

Nasıl Paykwik kart alabileceğinizi merak ediyorsanız. Hemen söze gireyim. Kartınızın limitini belirledikten sonra Paykwik Kart almak için müşteri temsilcisi ile iletişime geçip, kullandığınız banka ile yatırım yaptıktanda sonra Paykwik kartınızı saniyeler içerisinde teslim alabilirsiniz. Paykwik kart CashPaykwik`ten alınır.

Paykwik Fiyatları nasıl belirleniyor?

Diğer bütün ön ödemeli kartlarda olduğu gibi Paykwik kart`da uzman ekipler tarafından güncel kura göre fiyat belirlemektedir. Siz değerli müşterilerimizinde kart satın alırken güncel fiyatları sormanız rica edilir. Sağlıklı bir alışveriş için anlık kurdan belirlenen fiyatlar müşterilerin cebini yakmaz.

Türkiye’nin en ucuz ve en güvenilir Paykwik satın alma sitesi. Cashpaykwik ile kolayca Paykwik kart satın alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Telefon : 05337400903
Mail : [email protected]