Türkiye`de alışveriş yaparken yurt dışında sipariş verdiğimizde ki işlem zorluğu tamamen ortadan kalktı. Ön ödemeli kartlar alışveriş kolaylığı sağlıyor artık eskiden olduğu gibi sipariş verirken  hiç zorlanmadan kolayca ödeme yapıp sipariş işlemimizi saniyeler içerisinde bitiriyoruz. AstropayPaykasa gibi ön ödemeli kartların içinde kendine yer aça Paykwik kart kullanım kolaylığı açısından da kullanıcılar tarafından dikkat çekiyor.

Paykwik kart 16 haneli bir sanal kredi kartıdır. Yine diğer ürünlerimiz gibi koşulsuz masrafsız, ön onay gibi sorunlar olmadan global sanal alışveriş sitelerinde rahatlıkla kullanılabilen ön ödemeli bir karttır. Paykwik kartın sağladığı en büyük avantaj yüksek güvenlikli bir ödeme seçeneği sunmasıdır. Tüm dünyada 20 binden fazla sitede ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır. Paykwik kart kullanırken aklınıza herhangi bir güvenlik problemi gelmeyecek gönül rahatlığıyla ne alırsanız bilgileriniz ve ürün hiçbir yerde gözükmeyecektir. Eğer sizde şahsi bilgilerinize önem veriyorsanız mutlaka tercih etmeniz gereken güvenli bir ödeme yöntemi olduğunu söyleyebiliriz.

Paykwik kart Euro ile çalışan bir ön ödemeli karttır. Fiyatları ise günlük kura göre değişiklik gösterebilmektedir. Ne kadarlık bir kart alacağınızı seçtikten sonra canlı destek hattından o güne göre kur üzerinden fiyat alabilirsiniz. Reseller özelliği taşıyan firmamız Türkiyede bu işi yapan merdiven altı firmalardan değildir en ucuz Paykwik kartın bizde olduğunu iddaa ediyoruz.

Benzer İçerikler

Yorum Yok

    Yorum Yap

    Türkiye’nin en ucuz ve en güvenilir Paykwik satın alma sitesi. Cashpaykwik ile kolayca Paykwik kart satın alabilirsiniz.

    Bizimle İletişime Geçin

    Telefon : 05337400903
    Mail : [email protected]