paykasa

Paykwik

Paykwik Kart Bayisinden Alınır

Paykwik

Mayıs 15, 2019 Blog 0

Ön ödemeli kartlar nedir? En önemli sorulardan biri budur günümüzde bir çok sanal alışverişlerde kullanılması için ön ödemeli sanal kartlar üretilmiştir. Komisyonlu satılan bu kartların bir çok avantajı vardır. Ama üstüne düşeceğimiz en önemli kartlardan ve şirketimizin resmi bayiliğini yapmak da olduğu paykwik kartıdır. Bugün birçok firma yada merdiven altı firma kart satışı yapmaktadır. Bu kartların asıl üretim amacı internet ortamında yapılan alışverişlerin kusursuz bir şekilde en hızlı yoldan bitmesi ve kart kullanıcısının hiç bir bilgisinin 3.şahısların eline geçmemesidir. Bunu sağlamak amacı ile Paykwik kart uçtan uca şifreli bir şekilde üretilmemektedir.

Paykwik

Paykwik ile garanti altındasınız; Bunun sebebi ise uzun yıllardır satışını yaptığımız ön ödemeli kartlarımızdan olan paykwik kullanıcılarından bugüne kadar herhangi bir şikayet almadık. Hiçbir bilgi sızdırma olmadı kimsenin ne alıp sattığına kimse ulaşamadı %100 gizlilik içerisinde kişilerin alışveriş yaptığı ürünler ve bilgileri gizlilik içerisinde kalmıştır. Paykwik kart günümüz dünyasının sanal kara kutusudur. Bu kara kutunun sahibi de kullanıcıdır. Paykwik kartımızın diğer özelliklerinden biride cvv koduna ve son kullanma tarihine sahip olmasıdır. Kartlarının kullanım süresi üretildiği tarihten itibaren 1 yıl olarak sınırlandırılmıştır. Kartın içindeki bakiyeyi kullandıktan sonra bir daha kullanılamaz hale gelmektedir. Bu da hiçbir yöntem ile takip edilmemesini sağlamaktadır. Yeniden kart kullanmak istediğiniz de saniyeler içerisinde firmamızdan istediğiniz bakiye de kart alabilmek desiniz. Firma olarak en ucuz paykwik kartı alabileceğiniz adreste bulunmaktasınız.

En ucuz paykwik

Bu başlığı açmamızın en büyük sebebi resmi paykwik kart bayisi olduğumuzdan dolayı Türkiye`deki en ucuz paykwik kartı bizim sattığımızı belirmektedir. Diğer bütün firmalardan daha az komisyon ile satış yapmaktayız. Her zaman belirttiğimiz gibi en büyük prensibimiz kesinlikle müşteri memnuniyetidir. Hakkımızda bir tane bile şikayet olmadığı gibi alım yapan müşterilerimiz bizden övgüler ile bahsetmektedir. Kartlarımızın fiyatı düşük olduğu gibi müşteri temsilcilerimizin profesyonelliği de bir o kadar yüksektir. Yüksek komisyonlar ödemeden dakikalarca beklemeden kart alımlarınızı firmamızdan güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aklınıza gelen bütün sorularda temsilcilerimize danışabilirsiniz.

Paykwik Kart Kazandırıyor

Kurun çok hızlı iniş çıkış yaptığı bu günlerde aldığınız Paykwik kartları kullanmadığınız taktirde yükselen kur ile yapacağınız paykwik kart bozdurma işlemleriniz de kazanabilirsiniz. Döviz bürolarına gitmeden firmamız aracılığı ile euro ya yatırım yapmak isteyen müşterilerimiz Paykwik satın alıyorlar. Aldıkları kartları kur yükselince kar ile satıyorlar.