Astropay fiyatlarının en büyük sebebi dolar ile çalışmasıdır. Diğer kartların bir çoğu euro ile çalıştığı için ve komisyonunun fazla olması sebebi ile Astropay karta göre daha pahalıdır. Biz genel olarak sattığımız kartların fiyatlarının alıcının cebini yakmamasını düşünmekteyiz.

Astropay daha mı avantajlı?

Her kartın avantajları ortak bir sebep olan güvenliktir. Astropay kart doları olan yada yatırım yapmak isteyen kişiler için en güzel seçenektir. Astropay kart alırken ilk olarak fiyat kontrolü yapılmalıdır biz şahsen en düşük fiyatı sunduğumuzu bilmekteyiz.

Astropay ile Paykasa arasındaki fark nedir?

Açıkcası Paykasa euro para birimi ile çalıştığından Astropay dan doğal olarak daha pahalıdır. Tabi kullanımda karşılığı alınmaktadır. Astropayın dolar ile çalıştığını daha önce söylemiştik. Güvenlik olarak Astropay en kaliteli kartlardan birtanesidir.

Sende Astropay Al !

Bugüne kadar alışa gelmiş düzenden çıkıp diğer kartları denemelisiniz hangisinin sizin için daha avantajlı olduğunun kararını yine kendiniz verebilirsiniz.Astropay kart belki size daha cazip daha güvenli daha hızlı gelebilir.

Türkiye’nin en ucuz ve en güvenilir Paykwik satın alma sitesi. Cashpaykwik ile kolayca Paykwik kart satın alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Telefon : 05337400903
Mail : [email protected]